Deichmann Karriere
Pentru întregirea echipei departamentului Financiar-Contabil din sediul central Bucureşti (Victoria Park, Șos. București- Ploiești, nr 73-81, sector 1) căutăm: Asistent Manager – Office (part time)

Asistent Manager – Office (part time)

Deichmann, Victoria Park, Sos. Bucuresti - Ploiesti nr. 73-81, Cladirea 2, Etaj 4, Sector 1, Bucuresti, 013685 part time imediat

Responsabilități:

Responsabilități secretariale: preluare apeluri telefonice, prelucrare corespondență (fizic și online), coordonarea vizitatorilor, organizarea ședințelor și evenimentelor interne;Organizarea activităților de călătorie (cazare, transport, etc.);Managementul parcului auto (intermedierea între utilizatorii de autoturisme și furnizorul extern);Gestionarea formularelor cu regim special (comenzi catre furnizor, evidenta stocurilor, livrari catre magazine);Achiziții indirecte și distribuție de materiale administrative și consumabile pentru Sediul Central și pentru magazine (identificarea furnizorilor, solicitarea de oferte, evaluarea ofertelor, urmărirea comenzilor, contarea facturilor);Relationarea cu furnizorii existenti, gestionarea contractelor in derulare, negocierea contractelor noiVerificarea facturilor si alocarea lor pe centre de costGestionarea si arhivarea documentelor intocmite si utilizate in aria de activitate a departamentului Administrativ;Emiterea de rapoarte săptămânale și lunare;Interacționare optimă cu departamentele din Sediul Central București, precum și cu cele 114 magazine din țară;

Cerințe:

Studii universitareCunoștințe avansate PC (MS Office)Minim 1 an experiență pe o poziție similarăEngleză la nivel avansatPersoană responsabilă, pro-activă și organizatăAtitudine pozitivă și bune abilități de comunicareMultitasking

Ofertă:

Pachet salarial atractivBeneficii suplimentare precum: bonuri de masa, abonament medical, evenimente de echipă, etc.Oportunități de dezvoltate personală și profesionalăProgram flexibilContract de muncă cu normă part time de 4 oreUn loc de muncă stabil și sigur într-o companie internațională de succesMediu de lucru dinamic și prietenos

Te regăsești în descrierea noastră și vrei să devii parte a familiei Deichmann? Atunci aplica acum!

Ne bucurăm să te cunoaștem!

Cod anunț:

RO-G1-2022-027721