Deichmann Karriere
Îți dorești un job sigur și stabil? Atunci vino în echipa Deichmann, o afacere de familie înființată în 1913 și devenită Nr.1 în comerțul cu încălțăminte din Europa.

Asistent vânzări București Afi Cotroceni

B-dul. G-ral Paul Teodorescu, nr. 4, Cotroceni Park, Sector 6 , Bucuresti full time din acest moment
Îți place să lucrezi cu oamenii, ești o persoană deschisă și comunicativă căreia îi place moda? Atunci fă din modă o meserie! La noi vei consilia clienții și alături de echipa ta, vei ține magazinul în ordine.

Responsabilități:

La noi, toți membrii echipei sunt implicați în activitățile din magazin – de la angajații în pregătire, până la directorul de magazin: vânzare activă și consilierea clienților, proceduri la casă, preluarea mărfii și expunerea ei la raftAsigurarea respectării garanției de serviceRealizarea prezentării corespunzătoare a mărfii și implicare în menținerea ordinii și curățeniei în magazinTrebuie să fii în formă – suntem permanent în mișcare

Cerințe:

Ești o persoană deschisă și amabilă, cu o slăbiciune pentru pantofiReprezintă un avantaj dacă ai experiențe anterioare în vânzări, turism sau gastronomieÎți face plăcere să consiliezi clienții și să vinziEști orientat către service și ești proactivEști dedicat muncii și deschis spre a învăța lucruri noiEști flexibil și ne putem baza pe tine în cadrul orelor de funcționare ale magazinului

Ofertă:

Salariul de bază și bonuri de masă, în cadrul unui contract de muncă cu normă întreagă și program de lucru diferit/pe tureBeneficii atractive precum: comision din vânzări, bonusuri și bugete de echipăEchipament de lucru constând în 3 perechi de încălțăminte pe anAbonament medical la o rețea de clinici privateUn loc de muncă sigur într-o companie internațională de succes

Te regăsești în descrierea noastră și vrei să devii parte a familiei Deichmann? Atunci aplică acum!

Ne bucurăm să te cunoaștem!

Cod anunț:

RO-F019-2023-032923

Contact:

Doamna Florea, Director Magazin